pilt

Killu
Kool meedias
eKool
Õppetöö
Hoolekogu
Toitlustamine
Ajalugu
Pakume tööd
Moodle

Uudised

Valgamaa koolinoorte murdmaajooksu meistrivõistlustel võitsid  26.04.2015

Tüdrukud A (1998.-1999.a.s.) 500m jooks
I Anna Sidorenko 1.32,6
II Laura Parts 1.35,8

Tüdrukud A (1998.-1999.a.s.) 2000m jooks

II Reelika Savi 9.54,3

Tüdrukud J (1997.a. ja varem s. kuni 19.a.) 500m jooks

I Catlin Saar 1.33,9

Poisid A (1998.-1999.a.s.) 1000m jooks

II Raigo Kõvask 3.25,8

Poisid J (1997.a. ja varem s.) 1000m jooks

II Kaido Kõvask 3.11,2

Poisid J (1997.a. ja varem s.) 3000m jooks

I Karl Karpov 11.40,9
Koristustalgud  07.04.2015

Neljapäeval, 30. aprillil toimuvad Valga Gümnaasiumis „ Teeme ära“ koristustalgud. Koolipere koristab kooliümbrust.

Välilaager  07.04.2015

15. -17. aprillil on kõik 10. klasside õpilased riigikaitse kursuse raames välilaagris. Välilaagri organiseeris riigikaitse õpetaja Meelis Kivi.
Valgamaa koolinoorte meistrivõistlusted ujumises  06.04.2015

Tüdrukud 10. – 12. klass 50m vabalt ujumine:
I    koht      Johanna Ardel     11.b kl        40,9
II  koht      Aveli Tättar        12.a kl        41,9
III koht    Viktoria Filippova    11.b kl        43,3
Poisid 10. – 12. klass 50m ujumine vabas tehnikas:
I    koht     Martin Pezonen     12.b kl     29,4
II    koht     Priit Varres         12.c kl      33,1
III  koht     Priit Hõbejõgi     12.b kl     37,1
Sisseastumiskatsete tulemused  30.03.2015

Tulemused
Valgamaa koolinoorte 2015.a murdmaasuusatamise meistrivõistlustel  25.03.2015

T „J“  2 km II liiga
I koht     Aveli Tättar  12.a kl  aeg 9,48
Juhendaja õpetaja Meelis Oja

Saksa keele olümpiaad  09.03.2015

2015.a üleriigilisel saksa keele olümpiaadi lõppvoorus :
7.-9. koht    Sigrit Siht     12.b klass
Juhendaja õpetaja Aita Türk
Õnnitleme!
Kunstiõpetuse olümpiaad  08.03.2015

III. koht Hanna Dovha 11. klassist. Juhendaja  Gerta Vister
Majandussuunda tegemised  04.03.2015

Et õpilased oleksid tugevad nii teoorias kui ka praktikas, siis pakume majandussuuna õpilastele praktilise suunaga tunde:

4.03 ja 11.03 on juhendajaks SA Otepää Turismi töötaja Ene Reedi ja uuritakse turismimajandust. 4.03 on õpilased veel koolimajas,  aga 11.03 toimub õppepäev Valga Külastuskeskuses.

30.03 SEB panga juhataja Riho Unt  10, 11 klass ja 12 klass majandusuund

1. 04  on 10.- 11. klassi majandustunnis TÜ juhtimislektor Eneli Kindsiko

8.04 on majandussuuna õppepäeva juhendajaks Kersti Denks SEB pangast, kes räägib rahandusest ja pangandusest.

6.05 ja 13.05 on õpilaste ees töötubadega Kristi Randla Eesti Töötukassast.
 Teemaks on ametite arutelu läbi ettevõtlusharjutuste  näiteks ettevõtlusvorm, ametikohad, kes on sobiv kandidaat, vestlus, tööandja ootused noorele jne.
Riigkogu noorteparlament  17.12.2014

Riigikogu vastloodud noorteparlamendis on Valga Gümnaasiumi 10.b klassi õpilane Karel Simson

I istung Riigikogu saalis toimus juba 5. detsembril.
Noorteparlamendi 101 saadikut on valitud kandidaatide seast üle Eesti ning Riigikokku jõudes asuvad nad tööle juba enda poolt valitud komisjonis.
Noorteparlamendis hakkavad tööle kultuurikomisjon, sotsiaalkomisjon, ühendatud väliskomisjon ja Euroopa Liidu asjade komisjon, majanduskomisjon ja õiguskomisjon.
Arhiiv


© Valga Gümnaasium J.Kuperjanovi 10, Valga, Eesti 68207 Tel. 372 76 63830, fax 372 76 63810
VITA Group OÜ