Kontakt

Juhtkond

Andrus Murumaa
direktor
 5309 4938
Andrus.Murumaa@valgagym.ee

Triinu Ugur
õppejuht
5557 0872
Triinu.Ugur@valgagym.ee

Personal

Julia Teder-Astahovs
juhiabi
766 3830 Julia.Teder@valgagym.ee
Pille Olesk
karjääri- ja projektijuht
5826 8018 Pille.Olesk@valgagym.ee
Egle Kõvask
huvijuht
 56179757 Egle.Kovask@valgagym.ee
Siret Jallai
haldusjuht-administraator
 5355 8441 Siret.Jallai@valgagym.ee
Marika Poola
raamatukogu
raamatukogu@valgagym.ee
Marika.Poola@valgagym.ee
Meelis Oja
IKT-juht
Meelis.Oja@valgagym.ee
Irja Kängsepp
õppenõustaja
Irja.Kangsepp@valgagym.ee

Õpetajad

Anna Kirschbaum

Vene keel

Anna.Kirschbaum@valgagym.ee
Anneli Taul

Kehaline kasvatus

Anneli.Taul@valgagym.ee
Annemarie Gerassimov

Inimene ja õigus

Annemarie.Gerassimov@kohus.ee
Annika Saarmann

Eesti keel teise keelena

Annika.Saarmann@valgagym.ee
Arnold Looga

Füüsika

Arnold.Looga@valgagym.ee
Birgit Tuulemets

Majandus ja ettevõtlus

Birgit.Tuulemets@valgagym.ee
Bret Baussova

Inglise keel, inimeseõpetus

Bret.Baussova@valgagym.ee
Ester Talu

Matemaatika

Ester.Talu@valgagym.ee
Gerta Vister

Kunstiõpetus

Gerta.Vister@valgagym.ee
Helen Teinfeldt

Inglise keel

Helen.Teinfeldt@valgagym.ee
Hille-Made Varul

Matemaatika

Hille-Made.Varul@valgagym.ee
Irja Kängsepp

Matemaatika

Irja.Kangsepp@valgagym.ee
Jaan Uudelt

Ajalugu, ühiskonnaõpetus

Jaan.Uudelt@valgagym.ee
Jevgenia Skobeleva

Füüsika

Jevgenia.Skobeleva@valgagym.ee
Kati Otepalu

Matemaatika

Kati.Otepalu@valgagym.ee
Lisel Helbrodt

Bioloogia

Lisel.Helbrodt@valgagym.ee
Marika Poola

Saksa keel

Marika.Poola@valgagym.ee
Marta Edite Ozola

Prantsuse keel, inglise keel

Marta.Edite.Ozola@valgagym.ee
Meelis Kivi

Riigikaitseõpetus

kivimeelis@gmail.com
Pilleriin Puhlov

Eesti keel ja kirjandus

Pilleriin.Puhlov@valgagym.ee
Piret Markson

Keemia, füüsika

Piret.Markson@valgagym.ee
Raili Jahtmaa

Geograafia

Raili.Jahtmaa@valgagym.ee
Reet Laanoja

Muusikalugu

Reet.Laanoja@valgagym.ee
Riho Meri

Kehaline kasvatus

Riho.Meri@valgagym.ee
Rita Aljošina

Vene keel emakeelena, vene kirjandus

Rita.Aljosina@valgagym.ee
Tatjana Fjodorova

Matemaatika

Tatjana.Fjodorova@valgagym.ee
Varje Schmidt

Eesti keel ja kirjandus

Varje.Schmidt@valgagym.ee


Järelevalvet teostab:

Haridus- ja Teadusministeerium (Munga 18, Tartu 50088; hm@hm.ee, tel 7350222)

Lõuna piirkonna (Põlva-, Valga-, Võrumaa) ekspert Kaidi Maask (kaidi.maask@hm.ee, tel 56876407)

 

Kontaktisik korruptsiooniennetusega seotud küsimustes Haridus- ja Teadusministeeriumis: Hille Voolaid (Hille.Voolaid@hm.ee).

Sündmused

Valga Gümnaasium

J. Kuperjanovi 10

68207 Valga

Eesti

Tel: 766 3830

 

E-post: kool@valgagym.ee