Lõpukella aktus ja lennupulm

12. aprillil oli 12. klassidel viimane koolipäev, mis saadeti mööda lõpukella aktuse ja 12. klasside lennupulmaga.

Lõpukella aktusel võtsid sõna direktor, õpilasesinduse president ja asepresident, endine president ning 11. klasside esindajad, et üksteist tänada ja kingitusi üle anda. Muuhulgas anti aktusel kogu koolipere ees uuele liputoimkonnale üle kooli lipp. Lipu võtsid vastu Nikita Birjukovs, Kelly Ploomi ja Laura Karu.

Veel anti 12. reaalklassi õpilasele Brigitta Rimmile üle Valga Gümnaasiumi õpilaspass. Tegu on passiga, kus on kirjas vabatahtlikus korras väljaspool koolitunde koolieluga seotud tegemised, nende raames omandatud oskused ja teadmised ning eneseanalüüs õpitule. Brigitta on end õppetöö kõrvalt koolielu tegemistesse pühendanud 128 päeva ning selle jooksul töötanud vabatahtlikult 157 tundi.

12. klasside õpilased ja õpetajad üllatasid koolipere videoklippidega, mis on järelevaadatavad siit:

Kõigi 12. klasside õpilaste vahel loositi juba mitmendat aastat välja uhiuus jalgratas, mille pani välja Müügiekspert OÜ. Kampaanias said osaleda 12. klassi õpilased, kelle suhtumine õppetöösse on olnud järjepidevalt kohusetundlik ning kes on panustanud koolielu ja ühiskonna tegemistesse. Sel aastal on ratta omanikuks 12. reaalklassi õpilane Aljona Kritševskaja.

Kohe aktuse järel leidis aset 12. klasside lennupulm, mille tunnistajaks oli kogu koolipere. Pulma korraldasid 11. klasside õpilased. Tänavu laulatas kooli direktor Merit Mõttuse ja Kenari Kooniku. Järgmisel aastal abiellub pruudikimbu püüdnud Kristiina Saaron. Meeleolu lõid Mihkel Ott ja Carol Põldsaar, kelle lugude saatel pruutpaar ja külalised ka tantsida said. Laulatuse lõppedes suunduti pulmarongile ning sealt naastes viisid 11. klasside õpilased läbi mõned pulmamängud ja istuti peolauda.

Pilte ja videoid on võimalik vaadata siit: