Abiturientidele fokusseeritud nädala tegemised

10. aprillil oli 12. klasside õpilastel tutipäev ning sellega seoses teistsugune koolipäev. Hommik algas tunniplaanijärgse tunniga, ent jätkus lauamängude mängimise ning meditatsiooniga. Seejärel suundusid abituriendid tutijooksule.

Järgmisel päeval toimus kogu koolile 12. klasside lõpukellaaktus ja lennupulm, mis oli kooli 100. aastapäeva üks suurematest sündmustest. Aktusel andis praegune liputoimkond kooli lipu ametlikult üle uuele toimkonnale, kuhu kuuluvad Renat Gafurov, Heliisa Mets ja Carol Põldsaar. Aktus jätkus sõnavõttude ning esinemiskavadega. Esmakordselt astusid abiturientide klassijuhatajad üles luuleräpi duelliga. Muuhulgas esines Valga Gümnaasiumi ja Valgamaa Kutseõppekeskuse rahvatantsurühm Sikutajad, kelle seas ka meie kooli vilistlasi.

Aktuse lõpus kuulutati välja uhiuue jalgratta võitja, kelleks oli Hõbe-Heli Ahk. Suur tänu Müügiekspert OÜ-le ja Maratonspordile.

Lõpukellaaktusele järgnes 12. klasside lennupulm. Lennupulma organiseerisid 11. klasside õpilased. Tänavu pandi paari Kristiina Saaron ja Kevin Koik. Koolipere sai osa laulatusest, avavalsist ning pruudikimbu püüdmisest. Järgmisel aastal abiellub kimbu püüdja Sandra Leetus. Siinkohal oli lennupulm 10.-11. klasside jaoks lõppenud ning suunduti tagasi koolitundi. 12. klasside õpilased suundusid pulmarongile, kust tagasi jõudes ootas neid, klassijuhatajaid ja kooli juhtkonda ees pulmalaud ning sellel järgnenud mängud.