Emakeelenädal oli tegevusterohke

11.-15. märtsini tähistas koolipere emakeelenädalat.

Nädala jooksul oli palju põnevaid ettevõtmisi. Esmaspäevast reedeni toimus ülekooliline kaunima käekirja konkurss, kus iga õpilane sai paberile kirjutada ette antud mõtte. Kirjatükid osalesid klassisisesel hääletusel, millest valiti välja parimad ülekoolilise võistluse jaoks. Reedel sai ülekoolilisi võistlustöid hinnata esimese korruse koridoris olevate vaheseintel. Järgmisel nädalal kuulutatakse välja kaunima käekirjaga õpilane.

Emakeelepäeval võttis kogu koolipere osa ülekoolilisest etteütlusest, mis kooliraadio vahendusel ette mängiti. Ühtlasi said soovijad osa võtta Vikerraadio e-etteütlusest. 12. klassidele oli emakeelepäeva puhul Elamusaasta programmi raames külla tulnud muusik Silver Sepp, kes jutustas oma lugu fantaasiainstrumentide ja üleüldse muusikani jõudmisest ning tutvustas ka enda tehtavat muusikat. Lühikest videoklippi on võimalik vaadata siit: Silver Sepp – Revolutsioon.

Veel oli nädalaks esimese korruse koridori aknalaudadele üles seatud 11. klassi õpilase Janne Hundi näitus luuletuse valmimise protsessist.