Fotokonkursi tähtaeg pikeneb!

Pikendame 3. maini fotokonkurssi teemal “Õnne valem”. Konkursist oodatakse osa võtma Valga Gümnaasiumi õpilasi ja töötajaid.

Konkursile on oodatud sinu tehtud fotod, millel on kujutletud õnne tegureid, üldist heaolu, õnnelikkust jne. Kui sulle valmistab rõõmu hea uni, võimalus end treenida, nautida head toitu, mängida perega lauamänge, mõni hetk või koht, mis on sind õnnelikuks teinud jms, siis tee selfi või lavasta sellekohane pilt.

Foto saada e-postile opilasesindus@valgagym.ee hiljemalt 3. mai. Fotoga koos saada oma nimi, klass/amet ja pildi pealkiri.
Võitjad kuulutatakse välja 8. mail. Esikolmik saab premeeritud kinkekaartidega.

REEGLID:
• Iga autor võib esitada ühe 2019. või 2020. aastal enda tehtud foto.
• Lubatud on nii mobiiltelefoni kui ka fotokaamera klõpsud (JPG/JPEG/PNG võimalikult kõrge resolutsioon, töötlus hea maitse piires). Fotokollaaž pole lubatud.
• Konkursil osaleja vastutab kõikides autoriõigustega seotud küsimustes. Tööde esitamisega annab autor Valga Gümnaasiumile õiguse kasutada ja avalikustada tema töid (v.a ärilistel eesmärkidel). Fotode kasutamisel mainitakse ära foto autor.
• Kõik konkursil osalevad tööd avalikustatakse Valga Gümnaasiumi Facebooki lehel 4. mail.
• Konkursile esitatud töödest selgitatakse välja ka publiku lemmik. 4.-6. maini on kõigil võimalus Facebookis oma lemmikfotole „meeldib“ panna. Publiku lemmikuks osutub 6. mai südaöö seisuga enim „meeldib“ kogunud foto Facebookis.
• Saadetud töid hindab 3-liikmeline žürii, kuhu kuuluvad Merili Treufeldt, Maria Sikk ja Tanel Aavistu.