KERG-koolide õpilaste sügispäevad

2.-4. oktoobrini toimuvad Võrumaal, Kurgjärve spordibaasis Kagu-Eesti riigigümnaasiumite (KERG) õpilaste sügispäevad. KERG-koolide võrgustikku kuuluvad Valga Gümnaasium, Põlva Gümnaasium, Võru Gümnaasium, Tartu Tamme Gümnaasium ja Jõgevamaa Gümnaasium.

Igast KERG-koolist saab sügispäevadel osaleda 18 õpilast ja 2 koolitöötajat. Tegevused, transport, toitlustus ja majutus on tasuta.

Sügispäevadel saab osa põnevatest töötubadest, meelelahutuslikust õhtuprogrammist ja võistlusmängudest. Muu hulgas luua sõprussidemeid teiste koolide õpilastega.

Sügispäevadel osalemist on võimalik vormistada ka valikkursuseks ning kajastada seda lõputunnistusel. Seda aga juhul, kui õpilane osaleb kursusel ja teeb kaasa ülesanded. Valikkursuse arvestamiseks toimub 7 kohtumist (septembris-oktoobris), ühe kohtumise pikkuseks on 75 minutit. Kursust juhendavad meie kooli korraldusmeeskonna liikmed Are Saarma ja Triin Tammes.

Soovist sügispäevadel osaleda anna teada huvijuhile või registreeri end siin: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfjONyVeZO3NTLy3Sv60gNR1nqOEVxL4FsUTDhoGX8ymsQy1Q/viewform

Hoia end infoga kursis:
Sügispäevade Facebook: www.facebook.com/events/3065280486914248
Sügispäevade Instagram: https://www.instagram.com/kerg.oe/