Rebaste nädala (17.-21.09) tegevused 10. klassidele

17.-21. septembrini korraldavad 12. klassi õpilased 10. klassi õpilastele erinevaid tegevusi. Sel aastal pööratakse tegevustes suuremat rõhku koos tegemisele, üksteise tundmaõppimisele ja aja meeleolukalt veetmisele.

14. septembri hommikul kogunesid 10. klasside õpilased kooli aulasse, kus toimus esmane infotund rebaste nädala väljanägemise kohta. Iga rebane sai kätte rebasevande, mis tuleb selgeks teha ja järgmisel nädalal endaga kaasas kanda. Kuna tänavu on fookus koostööl, ei osaleta nädala tegevustes mitte klasside, vaid segameeskondadena. Igal meeskond sai oma värvi: punane, kollane, sinine, roheline. Värv tähendab, et meeskonnaliikmed peavad järgmisel nädalal iga päev kandma mõnda riideeset selles toonis. See aitab paremini aimu saada, kellega koos meeskonnas ollakse. Muuhulgas on esmaspäeval rebastel ka saba ja kõrvad. Kogu nädala vältel koguvad grupid tegevustest osavõtu ja väljanägemisega endale punkte ning nädala lõpuks selgub, kes on kõige koostöövalmimad rebased.

Esmaspäevast neljapäevani tuleb koolis kaasas kanda hambaharja.
Teisipäevaks valmistab iga 10. klass nende klassi iseloomustava lipu ning tutvustab seda enne orienteerumist.
Neljapäeval pärast tunde peavad seljas olema riided, mis võivad määrduda ning kaasa tuleb võtta sall. Karta ei tasu, sest ka sel õhtupoolikul on plaanis tegevused, mis nõuavad koostööd.
Reede hommikuks tuleb 10. klassidel koogid (küpsisetort, muffinid vms) üle anda 12. klassidele. Koogi valmistamiseks teenitakse raha kolmapäeval pärast tunde.

Reede lõunal toimub kogu koolile aulas koosviibimine, kus vaadatakse tagasi möödunud nädalale ning tänatakse rebaseid vastupidavuse ja aktiivsuse eest.

Kogu täpsem info on leitav Stuudiumist.