Valga noored laulu- ja tantsupeol „Minu arm“ 4.-7. juulil

Valga Gümnaasiumi noortekoori Ehe neiud ja noormehed – ehtsalt ehedad ehted on laulnud end XXVII laulupeole „Minu arm“. Noormehed laulavad Valga poistekoori Maru koosseisus. Mitmed Valga Gümnaasiumi noored musitseerivad rahvamuusika kontsertidel rahvamuusikaansamblis Kirekind ning tantsivad XX tantsupeol segarühmas Sikutajad, neiduderühmas Piiripealsed ja rahvatantsurühmas Kõvvera Kõdara. Noori juhendavad Reet Laanoja, Siiri Põldsaar, Koidu Ahk, Maria Sikk ja Tiina Kukk.

Lauljad, muusikud ja tantsijad on pakkunud kogu hooajal suurepäraseid elamusi Valga Gümnaasiumi 100. sünnipäeva sündmustel, Valgamaa laulu- ja tantsupeol „Vallast valda“, Valga linna 435. sünnipäeva pidustustel ja mitmetel teistel üritustel.

XXVII laulu- ja XX tantsupidu “Minu arm” toimub 4.-7. juulini 2019 Tallinnas. Tantsijad sõidavad Tallinnasse 30. juunil, lauljad ja rahvamuusikud 4. juulil.

XXVII laulu- ja XX tantsupeol “Minu arm” tähistatakse kaht suurt juubelit – 2019. aastal möödub laulupeo sünnist 150 aastat ning esimesest tantsupeost 85 aastat. XXVII laulupeo kunstiline juht on Peeter Perens, XX tantsupeo pealavastaja Vaike Rajaste ning rahvamuusikute loominguline juht Juhan Uppin.